Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wola Uchańska - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Jatkowa

Śródmieście,Hrubieszów(Wola Uchańska + 22 km)

1 000 000 zł412 m² 2 427,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony w centrum Hrubieszowa, przy ulicy Jatkowej. Na nieruchomość tą składa się działka o powierzchni 735 m2, 2-piętrowy budynek mieszkalny z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Wołkowiany(Wola Uchańska + 15 km)

390 000 zł80,13 m² 4 867,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Marzysz o miejscu, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta, otoczony zielenią i śpiewem ptaków? Ta nieruchomość spełni te oczekiwania. Na sprzedaż klimatyczny, murowany dom całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mikulin

Mikulin(Wola Uchańska + 37 km)

420 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 805 m²

Elegancki dom na dużej działce 82 ary pełna prywatność! Mikulin, gm. Tyszowce | 440 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom w siedliskowej zabudowie, położony w spokojnym Mikulinie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Białopole(Wola Uchańska + 11 km)

788 000 zł188 m² 4 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom piętrowy 188,40 m Białopole oferta tylko W naszym biurze - na wyłączność! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Białopole, powiat chełmski, gmina Białopole,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Niemienice

Niemienice(Wola Uchańska + 39 km)

270 000 zł67 m² 4 029,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Przedstawiamy Państwu nieruchomość na 81 arowej działce, położoną w Niemienicach-5km od Krasnegostawu. Opis nieruchomości parter-67 m -2 pokoje, salon z aneksem kuchennym(nowy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pokrówka(Wola Uchańska + 24 km)

1 200 000 zł186 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem i dwoma podwójnymi garażami w bryle budynku w doskonałej lokalizacji - pokrówka/bazylany. Solidnie wybudowany zgodnie z kanonami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Teresin

Teresin(Wola Uchańska + 10 km)

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą. Dom wolnostojący usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wólka Leszczańska

Wólka Leszczańska(Wola Uchańska + 11 km)

400 000 zł500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość stanowiąca część dawnego dworu Witolda Poletyłło właściciela miejscowych dóbr herbu Trzywdar. Usytuowany na dwuhektarowej płaskiej działce budynek stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

Dom z garażem Jarosławiec

Jarosławiec(Wola Uchańska + 5 km)

449 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 945 m²